Aktualności

14 grudnia 2017

Zestaw sylwestrowy

Specjalnie na Sylwestra skomponowaliśmy dla Was wyjątkowy zestaw sushi.

Zobacz więcej

24 marca 2016

Godziny otwarcia w okolicach Wielkanocy

Uprzejmie informujemy, że w dniach 26,27,28-03-2016r. restauracja Dokku będzie nieczynna.

Zobacz więcej

1 października 2015

Juliusz Podolski odwiedził Dokku.

No i stało się, Juliusz Podolski odwiedził Dokku. Co tam robił i jak spędził czas czytajcie poniżej. Z naszej strony wielkie dzięki Juliusz za przybycie i docenienie naszej pracy i pasji.

Zobacz więcej

10 września 2015

Seminarium Global Sushi Challenge

Nasza restauracja zdała testy, kończące cykl Seminarium Global Sushi Challenge i otrzymała specjalny Certyfikat International Sushi Proficency – jest to jedyny uznany i akceptowany na całym świecie certyfikat przyznawany przez rząd japoński pod przewodnictwem japońskiego stowarzyszenia sushi WSSI All Japan Association.

Zobacz więcej

9 stycznia 2015

Kilka słów o powstaniu, pracy, pasjach i marzeniach

Jeszcze nie świąteczny post NIEsponsorowany :) Pogoda jest oficjalnie zwariowana. Ten szalejący wiatr kojarzy mi się (w tym okresie świątecznym) z filmem Holiday. Kto widział, ten pewnie wie o czym mówię. A jak ktoś nie widział, to akurat w sam raz pora na to. Wszystko jest lepsze niż Kevin ;)

Zobacz więcej

28 grudnia 2014

Godziny otwarcia w okolicach Nowego Roku

Zapraszamy Państwa do naszej restauracji także w okresie Nowego Roku. W tych dniach będą obowiązywały zmienione godziny otwarcia.

Zobacz więcej

6 grudnia 2014

Wielkie otwarcie

6 grudnia 2014 odbyło się otwarcie restauracji Dokku - dziękuję za Waszą obecność. Bez Waszego wsparcia to marzenie nie zostałoby zrealizowane.

Zobacz więcej